Çekim Mekanları

Kadıköy Selamiçeşme Parkı

Kadıköy Selamiçeşme Parkı

Taş döşemeleri, merdivenli yolları, tünelleri, havuzu, ahşap köprüsü, çardakları ve süs ağaçlarının oluşturduğu harika fonlarıyla düğün fotoğrafçılarının vazgeçilmez mekanlarından biridir. Parkın merkezi bir noktada olması Kadiköy ve yakın çevresinde oturan çiftler için tercih edilebilir.
Salacak Sahili Üsküdar

Salacak Sahili Üsküdar

İstanbul’un belki de dünyanın en güzel manzaralarından birine sahiptir Salacak sahili. Günün her saatinde ayrı bir güzelliği vardır. Her türlü fotoğraf çekimi için olduğu gibi düğün fotoğrafçılarının da tercih ettiği mekanlardandır.
Beşiktaş Ihlamur Kasrı

Beşiktaş Ihlamur Kasrı

Çevresinin gürültü ve karmaşasından kendini yüksek duvarlarla koruyan Ihlamur Kasrı, düğün organizasyonları için Beşiktaş, Nişantaşı ve Yıldız arasında olmasıyla bir yandan merkezi, bir yandan da doğanın ve tarihin birleştiği ihtişamlı bir mekandır.
Çırağan Sarayı

Çırağan Sarayı

Çok zengin bir düğün mekanı olarak değerlendirilen Çırağan Sarayı düğün fotoğrafları için de pahalı bir alternatif olabilir.
Beykoz Korusu

Beykoz Korusu

Paşabahçe Beykoz arasında yer alan koru yeşil dokusu, havuzu, sosyal tesislerin binası fotoğraf çekimlerinde değerlendirilebilecek bir mekan.
Beyoğlu İstiklal Caddesi

Beyoğlu İstiklal Caddesi

İstanbul’un en eski semtlerinden biri olanBeyoğlu’nda Tünel ile Taksim Meydanı arasında uzanan ve 19. yüzyılınsonlarından beri Türkiye’nin en ünlü caddelerinden biri olma vasfını koruyan cadde. 1.400 metre uzunluğundaki caddenin orta noktası Galatasaray Lisesi’nin yanından geçen Yeniçarşı Caddesi’nin caddeyi kestiği ve 50. Yıl Anıtı’nın bulunduğu yer kabul edilir.
Hidiv Kasrı

Hidiv Kasrı

Ünü Avrupa’ya kadar giden harika bir boğaz manzarasınada sahip, 1000 m² alan üzerine yaptırılan Boğaz tepelerinden iki kıtayı birleştiren binanın kuleside İstanbul’un zamanında buharla çalışan ilk asansörlerinden birine sahip.Mekanda fotoğraf çekimi için ücret istenmezken mekanın içindeki sarayın içinde çekim yapmak isterseniz yüksek fiyatları gözde çıkartmalısınız.
Çamlıca Tepesi

Çamlıca Tepesi

Üsküdar ve Ümraniye arasında kalan iki tepenin boğaza tanıklık eden konumu fotoğraf çekimlerinizde yedek olarak değerlendirebileceğiniz bir mekan.  
Belgrad Ormanı

Belgrad Ormanı

İstanbul’un oksijen kaynağı olan ve Sarıyer’in güneyinde yer alan Belgrad Ormanları baharda yeşilliğiyle, sonbaharda sarı tonlarıyla her mevsim için düğün fotoğraf mekanı olabilir.
Haydarpaşa Tren Garı

Haydarpaşa Tren Garı

Garın esas büyüsü gece çekimlerinde ortaya çıkıyor. Dış cephesi aydınlatılmış olan Gar özellikle altın saat dediğimiz saatler ve gün batımını takip eden alacakaranlık anında inanılmaz kompozisyonlar sunuyor. Tabi bu alternatifi düğün günü dışında yapılacak gelin damat çekimlerinde tercih edebilirsiniz. Vapurları ve gün batımını da içeren harika düğün fotoğraflarına ve albümüne sahip olmanızı sağlayacak bu alternatifide ... Devamını Oku